Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2017.12.13. 16:42

Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
 Törvényi szabályozás, gluténérzékenyeknek járó kedvezmények 
Szerző Üzenet

Hozzászólás Re: Törvényi szabályozás, gluténérzékenyeknek járó kedvezmén
Kedves Fórum Tagok!

Hogy kerültem Közétek? A legkedvesebb barátnőm 7 éves kisfiánál tavaly diagnoztizálták lisztérzékenységét. Látom, mennyi mindenre kell folyamatosan oda figyelnie, gyermeke érdekében. Amikor látogatóba megyek hozzájuk, komoly feladat ajándék édességet vinnem. Megmondom őszintén, respektálom a barátnőm kitartását. A glutén free termékek ára egyenesen horror, pedig pont ezeket az élelmiszereket kellene támogatnia az államnak. És mivel ez nem egy átmeneti állapot, élete végéig vehetitek- az átlag anyukák és apukáknak szinte megfizethetetlen- termékeket.
Ebbe a helyzetbe nem akartam bele nyugodni és bele ástam magam az adókedvezmények és állami támogatások feltételeibe. Mi csak fizetjük az adót, de vissza nem igényeljük, mert nem ismerjük a kiaknázható lehetőségeket. ÉS MI VAN HA AZT MONDOM, MEGTALÁLTAM A KISKAPUT!? NYISD KI ÉS MEGMONDOM A MEGOLDÁST! ELHISZED HA AZT MONDOM, HOGY VAN OLYAN LEHETŐSÉG, AMIVEL A GLUTÉNMENTES TERMÉKEKTŐL KEZDVE A GYÓGYSZEREKEN, GYÓGYÁSZATI SEGÉDESZKÖZÖKÖN, PELENKA-TÁPSZEREKEN TÚL SZŰRŐVIZSGÁLATOK KÖLTSÉGÉNEK 20%-ÁT VISSZA TÉRÍTI AZ ÁLLAM?
Azért választottam ezt a szakmát, mert küzdök azért, hogy ami jár azt meg kell fogni, el kell venni! Ha már a kormány tökéletes példát mutat erre, mi miért ne tehetnénk azért, hogy jobban éljünk? A lakosság 95%-a nem ismeri a lehetőségeit és igyekszem az emberekhez eljutattni azt az üzenetet, miszerint ÉLJENEK A LEHETŐSÉGEKKEL! Amennyiben segíteni szeretnél gyermekednek, férjednek, feleségednek, anyukédnak, apukádnak...... add meg nekik a lehetőséget és vedd fel velem a kapcsolatot.
Köszönöm a figyelmet!
Wikol

2017.05.23. 09:28
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 21 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3